Hakkımızda

Mine Yeminli Tercüme Büroları, sektörünün en eski ve en deneyimli firmasıdır. Yaklaşık 30 yıldır tercüme hizmetini elimizden gelenin en iyisini yaparak sizlere sunuyoruz.

Misyonumuz

“Müşterilerimizin” üretkenliklerini artırmak, yüksek standart ve müşteri memnuniyeti en üst düzeye çıkartılarak, müşterilerimizin dünya hedeflerine ulaşmasında Mine Translate Noter Yeminli Tercüme Bürosu ekibi olarak ekibi olarak çeviri ve dil hizmetlerinde doğru, planlı, ekonomik, kaliteli ve gizlilik ilkesini öncü edinmiş bir yeminli tercüme bürosu olarak hizmet sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Mine Translate” kendi sektöründe en güvenilir ve en tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir. "TÜÇED" Türkiye Çevirmenler Derneği Üyesi olarak, Kalite ve sorumluluk taahhütünde bulunarak "YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU" olarak faaliyet gösterme hakkına sahip nadir kuruluşlardandır. Müşterilerimizin kusursuz memnuniyetini ekip ruhuna sahip nitelikli uzman çevirmen kadromuzla, hizmette süratimizle, sürekli iyileşme çalışmalarımızla, en mükemmel hizmeti sunma anlayışımızla, köklü 30 yıllık deneyimli geçmişimizle, sektörde marka olma çabamızla, en iyi hizmetle en güvenilir firma olarak kalmayı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti esas alınarak, konularında profesyonel tercümanlarımız ve ekonomik fiyatlarımızla kaliteli, kusursuz hizmet vermek. Müşteri güvenini kazanarak, gizlilik ilkesini koruyarak, prensipli, titizlikle bu alanda en iyi ve en ideal firma olmaktır. Müşterilerimizin dünya hedeflerine ulaşmasında MineTranslate Noter Yeminli Tercüme Bürosu olarak çeviri ve dil hizmetlerinde doğru, planlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sağlamaktır. YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU bilincini tüm müşterilerine aşılamak, Normal Tercüme Bürosu ile Yeminli Tercüme Bürosu arasındaki farkı anlatarak çeviri sektöründe güvenilirliği arttırarak saygınlık kazanmasına öncülük etmektir.

Hizmetlerimiz

188`i Aşkın Dilden Simültane (Konferans) ve Resmi veya Özel; Ticari, Teknik, Hukuki, Edebi ve Tıbbi Her Türlü Tercümeler, Deneyimli Profesyonel Çevirmen Kadrosu ile Acil ve Titizlikle Yapılmaktadır. YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU TASTİKİ, NOTER TASDİKİ, APOSTİL VEYA KONSOLOSLUK TASTİKLİ OLARAK VERİLMEKTEDİR.

GENIŞ ÇEVIRMEN AĞI

Dünyanın her köşesinde anadillerinden çeviri yapan profesyonel çevirmenlerimizle hizmetinizdeyiz.

HIZLI TESLIM SÜRECI

Dokümanlarınızı tam zamanında; ister internet üzerinden (softcopy), ister elden (hardcopy) teslim ediyoruz.

MÜŞTERI MEMNUNIYETI

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda ekibimiz, taleplerinizi gerçekleştirmek için koordineli bir biçimde çalışır.

Bilgi Almak İçin

Merak Ettiğiniz Konular Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim

Referanslarımız

İletişim

ATAŞEHİR ŞUBEMİZ

Adres

Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Plaza 3/3 No:17 K:1 D:3 34758 Ataşehir İstanbul

Telefon Numarası

+90 216 456 56 26

ÜMRANİYE ŞUBEMİZ

Adres

Fatih Sultan Mehmet Mh Poligon Cd Şiir Sk Relux Plaza K:5 D:30 Tepeüstü Ümraniye/ İstanbul

Telefon Numarası

+90 542 182 4242

Lütfen Bekleyiniz.