< Mine Translate

Resmi evraklar ya da iş evrakları kendi içerisinde ayrı teknik terimlere sahiptir. Bu nedenle teknik şartname için de belirlenen bazı kurallar ve yazım dilleri mevcuttur. İlk olarak hangi alanda hizmet almak istediğinizi ve dili belirtmeniz gerekmektedir. Ardından uluslararası platform içerisinde geçerli olan dil yapısının kullanılması sağlanmaktadır. Teknik şartname tercümesi yapılırken de kaynak ve hedef dil arasındaki bağlam gerekli yazım kuralları ile yapılmalıdır.

Resmi, ülkelerin ölçü birimlerine göre yapılacak olan tercüme sırasında dikkat etmek gerekmektedir. Bazı ülkeler Avrupa standartları değil kendi ölçü birimlerini kullanmaktadır. Bu nedenle şartname üzerinde yer alan ölçülerde dikkat edilmelidir.

MineTranslate alanında uzman tercümanlarla birlikte teknik anlamda sizlere en iyi desteği sağlamaktadır. Alınacak olan hizmet içerisinde hem süreç yönetimini görebilir hem de çeviri takibini yapabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti ve kalite bizler için her zaman ilk sırada yer almaktadır.